Zoom WhiteSpeed - wybielanie gabinetowe

 

    

Zoom WhiteSpeed to już czwarta generacja lampy do wybielania zębów Zoom. Tym razem została zbudowana przy ścisłej współpracy z firmą Philips. Głowica lampy została wyposażona w żarówki LED, które zapewniają właściwie nieograniczony czas użytkowania urządzenia, a emitowane przez nie światło jest ponad dwukrotnie bardziej intensywne niż w przypadku innych lamp wybielających. Dzięki temu Zoom WhiteSpeed jest obecnie najskuteczniejszym na świecie systemem do gabinetowego wybielania zębów.

 

        
 

                                         

Nowe funkcje i właściwości

 

 

Możliwość regulacji intensywności światła

Największą różnicą, w stosunku do poprzednich generacji, jest możliwość regulacji intensywności pracy lampy. Zoom WhiteSpeed może pracować w trzech trybach intensywności – LOW, MEDIUM i HIGH. Daje to możliwość kontrolowania efektu oraz poziomu ewentualnej nadwrażliwości.

 

 

 

 

 

 

 

Długa żywotność

Lampa Zoom WhiteSpeed wykorzystuje najnowszą technologię „blue LED” firmy Philips. Dzięki niej znajdujące się w głowicy żarówki zachowują żywotność aż przez 50 000 godzin pracy, co w porównaniu do poprzednich wersji, znacznie obniża koszty eksploatacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

Wysoka skuteczność

Zoom WhiteSpeed emituje aż dwukrotnie bardziej intensywne światło niż konkurencyjne lampy do wybielania zębów. Dzieki temu gwarantuje bardzo wysoką, nie osiągalną dla innych systemów, skuteczność wybielania.

 

 

 

 

 

 

 

Większa ergonomia

Lampa Zoom WhiteSpeed, w porównaniu do poprzednich modeli, została wyposażona w trwalszy i bardziej precyzyjny system pozycjonowania. Dzięki niemu bez problemu dostosujesz położenie lampy do każdego pacjenta.

 

 

 

         

 


 

Dlaczego Philips Zoom?
 
Zoom! WhiteSpeed to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Jest już czwartą odsłoną systemu Zoom!, łączącą w sobie najlepsze cechy lampy Zoom! (skuteczność) oraz Zoom 2 ACP (bardzo niska nadwrażliwość). Czwarta generacja systemu, lampa Zoom! WhiteSpeed, jest bardzo dopracowanym produktem, bazującym na zebranym przez lata doświadczeniu oraz tysiącach skutecznie przeprowadzonych zabiegów wybielania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie wybielania zębów, Zoom! to obecnie najlepsze rozwiązanie, które możesz zaoferować swoim pacjentom.
 
System Zoom! to jeden z najbardziej popularnych gabinetowych systemów wybielania zębów na świecie. Z powodzeniem jest stosowanych od 7 lat w ponad 90 krajach na prawie wszystkich kontynentach.
 
Zoom! - rewelacyjne rezultaty w ciągu zaledwie jednej wizyty.

Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie systemu Zoom! u pacjentów, którzy mają kolor zębów w odcieniu A3 lub ciemniejszy, skutkuje wybieleniem się zębów o średnio 8 odcieni w ciągu zaledwie jednej wizyty. Dodatkowo, te same badania wskazują na to, że 50% z tych pacjentów osiągnęło po zabiegu kolor B1 (najjaśniejszy kolor w komorniku) lub lepszy!
 
Przeprowadzony niedawno test w 10 losowo wybranych gabinetach stomatologicznych pokazał, że odsetek osób osiągających kolor B1 lub lepszy jest nawet większy niż w przeprowadzonych pierwotnie badaniach i wynosi 60%.
 
Wszystkie badania pokazują, że długość okresu podczas którego żel wybielający znajduje się na zębach to jeden z najbardziej istotnych czynników wpływających na efektywność wybielania. Wierzymy, że zabieg wybielania zębów składający się z czterach, następujących po sobie, 15 minutowych sesjach jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu potrzebnego na przeprowadzenie trwałego wybielania oraz skuteczności zabiegu. Dlatego też, opracowany przez nas zabieg wybielania zębów systemem Zoom! trwa łącznie 60 minut.
 
W przeważającej większości przypadków 4 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.
 
Oferowane przez nas strzykawki z żelem wybielającym Zoom! zawierają wystarczająco dużo żelu do przeprowadzenia 4 sesji wybielania, jeżeli pojawi się taka potrzeba. Żel zawiera fotoaktywator, który jest aktywowany przez światło emitowane przez lampę do wybielania. Technologia ta, w literaturze określana jako reakcja Photo-Fenton, pozwala w znacznym stopniu zwiększyć szybkość, efektywność oraz trwałość całego procesu wybielania. Zoom! to obecnie jedyny system gabinetowego wybielania zębów, który wykorzystuje tą unikalną technologię!
 
W celu oceny rezultatów zalecamy stosowanie kolornika VITAPAN® Classic Shade Guide, ustawionego od najjaśniejszego do najciemniejszego koloru, albo ewentualnie Vita Bleached Guide 3D-Master®, który jest już fabrycznie odpowiednio ułożony. To pozwoli Ci na precyzyjne i rzeczywiste określenie rezultatów, które możesz osiągnąć za pomocą systemu Zoom.
 
System Zoom! jako jeden z niewielu systemu dostępnych obecnie na rynku spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej w zakresie stosowania nadtlenku wodoru. Wszystkie oferowane przez nas zestawy do wybielania zawierają maksymalnie 6% nadtlenku wodoru. Wraz z wejściem w życie nowej dyrektywy zmianie uległ również protokół zabiegowy kuracji wybielania Zoom. Pełna kuracja wybielania składa się obecnie z czterech 15 minutowych sesji wybielnia oraz 2-3 nocy kuracji domowej podczas, której pacjent samodzielnie stosuje w domu jeden z prepratów nakładkowych. Takie rozwiązanie, pomimo znacznego obniżenia stężenia preparatu, pozwola zagwarantować efekty wybielania, których oczekują pacjenci.

 


 

 Rodzaje zestawów

 
Lampa Zoom! WhiteSpeed
        
     
              
Opakowanie zawiera:

 

 • lampę do wybielania Zoom! WhiteSpeed
 • 3 komplety okularów ochronnych UVEX
 • materiały marketingowe (ulotki, itp.)

 

 

Zestaw Zoom! podwójny
(dla dwóch pacjentów)


                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw zawiera:

 

 • 4 x strzykawka z żelem wybielającym Zoom! 6% HP (2,4 ml)
 • 2 x strzykawka płynnego koferdamu (2,9 ml)
 • 2 x retractor (rozm. M)
 • 2 x szara prowadnica światła
 • 2 x preparat z witaminą E
 • 2 x osłonka twarzowa
 • 4 x Whitening Accelerator pH Booster
 • 2 x komplet gazików do izolacji dziąseł
 • 2 x końcówka do ssaka
 • 4 x wałeczki bawełniane
 • 2 x pędzelek do nakładania żelu

 

* W skład zestawu pielęgnacyjnego wchodzi dodatkowo:

 

 • 4 x strzykawka Nie White ACP 16% CP lub Day White ACP 6% HP
 • 4 x płytka EVA
 • 2 x pudełko na nakładki

 


 

Izolacja

Poniżej przedstawiamy Państwu film instruktarzowy pokazujący w jaki sposób należy przeprowadzić izolację i przygotować pacjenta do zabiegu. Radzimy szczegółowo stosować się do przedstawionego na filmie protokołu zabiegowego, pozwoli to uniknąć problemów z nadwrażliwością mogących się pojawić podczas wybielania.
 

                                        Część 1                                                                           Część 2             
 
System Zoom, podobnie jak wszystkie inne systemy do gabinetowego wybielania zębów, wykorzystuje podczas wybielanie związek nadtlenku wodoru (H2O2). Żel wybielający nakładany jest na zęby a następnie naświetlany lampą Zoom! przez 45 minut.
 

Żel wybielający wraz z postępem zabiegu podlega procesowi utleniania i staje się bardziej płynny. Może więc spłynąć podczas zabiegu z zębów na dziąsła i podrażnić śluzówkę. Dlatego, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu, tak ważne jest  przeprowadzenie dokładnej izolacji jamy ustnej.
 
Zakładanie izolacji to najważniejsza i zarazem najbardziej pracochłonna część procesu wybielania. Jej prawidłowe przeprowadzenie praktycznie w 100% eliminuje możliwość wystąpienia jakichkolwiek komplikacji podczas przeprowadzania zabiegu. Dla ułatwienia szczegółowy opis izolacji znajduje się na każdym zestawie zabiegowym.
 
 
Zestaw zabiegowy Zoom! zawiera wszystkie materiały, które są potrzebne do przeprowadzenia kompleksowej i w pełni bezpiecznej izolacji. Nie musisz już kupować niczego oddzielnie - wszystkie potrzebne materiały znajdują się zebrane w zestawie zabiegowym.

Od 1 maja 2010 r. w naszej ofercie pojawiły się nowe, prostsze do zastosowania zestawy do lampy Zoom, które ze względu na wiele usprawnień pozwalają skrócić czas całego zabiegu nawet o 15 minut. Izolowanie pacjenta w przypadku za pomocą nowego zestawu nie powinno przekroczyć 10 minut.
 
                     

Skuteczność i jeszcze raz skuteczność…


Główną zaletą systemu Zoom! jest jednak jego skuteczność. Najnowsza lampa  – Zoom! WhiteSpeed to najmocniejsza z obecnie dostępnych na rynku lamp do wybielania. Pomimo zastosowania niskiego stężenia żelu wybielającego przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że ponad 50% pacjentów poddających się zabiegowi wybielania osiąga kolor B1 lub lepszy.  Żaden inny system nie gwarantuje Państwu tak spektakularnych rezultatów. Dodatkowo dzięki bardziej stabilnemu procesowi wybielania (niższe stężenie, nie ma tz. „terapii szokowej”) efekty wybielania utrzymują się zdecydowanie dłużej. Przeważnie od 1 do 2 lat.
 
Zdjęcia zębów przed i po Zoom!
 

              

 


 

Doświadczenie
 
Zoom! WhiteSpeed to już czwarta odsłona gabinetowego systemu wybielania zębów Zoom!. Doświadczenie zebrane podczas użytkowania poprzednich dwóch systemów oraz liczne komentarz i sugestie współpracujących z nami lekarzy, pozwoliły nam na stworzenie bardzo dopracowanego systemu - skutecznego w działaniu, gwarantującego duży komfort pracy i pełne bezpieczeństwo.

                       

 

 

 

 


 

Marketing
 

Przy zakupie lampy otrzymują Państwo pełną gamę materiałów marketingowych, który pomogą Państwu w zareklamowaniu zabiegu wybielania zębów wśród Państwa pacjentów.
 

Przy zakupie lampy otrzymują Państwo:
 

 • ulotki dla pacjentów w języku polskim i angielskim
 • plakat oraz baner reklamowy
 • stojaczek na ulotki do poczekalni
 • DVD z reklamą dla pacjentów do puszczenia w poczekalni
  (z polskim dubbingiem)

 

 

 

 

 


 

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,